Diablo 3 wprowadza Przedmioty Eteryczne (z Diablo 2) i startuje z nowym sezonem

Dodany przez guru ponad rok temu
11 12913
Diablo 3 wprowadza Przedmioty Eteryczne (z Diablo 2) i startuje z nowym sezonem

Mordowanie (mobków) czas rozpocząć. O godzinie 17:00 czasu polskiego startuje Sezon 24 w Diablo 3 zatytułowany “Eteryczne Wspomnienia”.

Jego motywem przewodnim, a jednocześnie największą nowością są Przedmioty Eteryczne, które są oczywistym nawiązaniem do Diablo 2 (mającym przy okazji nakręcić hype na Diablo 2: Resurrected).

Przedmioty Eteryczne będą rzadko spotykane, potężne i nieuchwytne. Dysponują jednak zestawem potężnych afiksów, a także losową legendarną, klasową mocą broni oraz klasową mocą pasywną.

Podstawowe informacje: 

  • Przedmioty eteryczne są przypisane do konta gracza. Przedmiotów eterycznych nie można wylosować u Kadali ani otrzymać z Kostki Kanaiego.
  • Częstotliwość wypadania przedmiotów eterycznych plasuje się między przedmiotami starożytnymi a pierwotnymi starożytnymi.
  • Istnieją po 3 przedmioty eteryczne dla każdej klasy postaci. Jednocześnie można mieć na wyposażeniu tylko jeden przedmiot eteryczny.
  • Przedmioty eteryczne nie tracą wytrzymałości.
  • Moce legendarne oraz klasowe umiejętności pasywne zapewniane przez przedmioty eteryczne nie kumulują się z tymi samymi mocami zapewnianymi przez umiejętności i przedmioty oraz mocami użytymi w Kostce Kanaiego.
  • Przedmiotów eterycznych nie można zaklinać, transmogryfikować, barwić i przekuwać ani się nimi wymieniać.
  • Przedmioty eteryczne można wzmacniać.
  • Zebranie wszystkich 21 przedmiotów eterycznych w sezonie 24 zaowocuje otrzymaniem wspaniałego osiągnięcia! Gracze, którym uda się ten wyczyn, będą mieli w przyszłości dostęp do wszystkich opcji eterycznych transmogryfikacji zarówno w grze sezonowej, jak i w trybie niesezonowym.
  • Przedmioty eteryczne pojawiają się wśród łupów wyłącznie w trybie sezonowym i nie zostaną przeniesione do skrytki postaci niesezonowej po zakończeniu sezonu.

Przykład przedmiotu eterycznego (dla Szamana): 


Co jeszcze? Przygotujcie się na zmiany w niektórych umiejętnościach oraz zestawach (Mnich/Monk otrzymał sporego buffa). Nie zabrakło także nowych portretów i petów do zdobycia.

Diablo 3 nadal pozostaje grą Buy-To-Play, która wręcz wymaga zakupu dodatku “Reaper of Souls”. Bez niego (poważne) granie w D3 nie ma najmniejszego sensu.

Więcej TUTAJ.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube