Diablo 3 wystartowało przed chwilą z nowym sezonem!

Ddd

Pisaliśmy już o nowym patchu do Diablo 3 (TUTAJ), więc teraz pozostaje tylko wspomnieć o Sezonie 23, który startuje… który już wystartował.

Od godziny 17:00 możecie tworzyć nowe postacie, podbijać kolejne Szczeliny, a przy okazji odblokowywać specjalne nagrody.

Jakie? Te, co zwykle – zwierzaki (Szmaragdowy Wąż, Młode Lacuni), ramki na portret, osiągnięcia oraz inne elementy ozdobne.

Motywem przewodnim sezonu jest główna nowość patcha 2.7.0, czyli całkowicie odmieniony system Towarzyszy.

“Templariusza, Szelmę lub Zaklinaczkę będziemy mogli wyposażyć w czternaście, a nie jak wcześniej w sześć przedmiotów. Ponadto każdy z nich otrzyma zmienione (czyt. sto razy silniejsze) umiejętności, a dzięki nowej mechanice – Emanacja – będziemy mogli przenieść efekt legendarnych przedmiotów z Towarzysza na swoją postać”

***

Innych nowości brak, chociaż to nie powinno nikogo dziwić. Blizzard już dawno temu postawił krzyżyk na Diablo 3. Nawet nie pamiętamy, kiedy ostatnio dostaliśmy jakąś nową klasę, mapę, albo chociażby głupiego bossa.

Za pełny pakiet Diablo 3 (podstawka, Reaper of Souls, Rise of the Necromancer) trzeba zapłacić w oficjalnym sklepie… 55 euro, czyli 253 zł.

Zobacz także

12 komentarzy