Diablo 4 już grywalne? Wszystko na to wskazuje

Diablo

No i kolejny dowód dowodzik na to, że podczas listopadowego konwentu otrzymamy zapowiedź nowej części Diablo. 

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy dokładny plan rozmieszczenia miejscówek na BlizzCon 2018. Zauważcie, że przy Mythic Stage (główna scena, od której rozpocznie się Ceremonia Otwarcia) umieszczono stoiska z „Diablo 3 Demo”, tylko że to raczej nie będzie Diablo 3:)

Jaki byłby w tym sens? Przy głównej reprezentacyjnej scenie umieszczać 6-letniego hack’n’slasha, który czasy świetności ma za sobą i który od 2015 roku nie otrzymał żadnej dużej aktualizacji? No właśnie. 

Bardzo prawdopodobne, że znajdziemy tam komputery z grywalną wersją Diablo 4 i każdy uczestnik BlizzCon 2018 będzie mógł wypróbować nowy produkt Blizzarda. To by znaczyło, że Diablo 4 jest już na bardzo "poważnym" etapie produkcji. 

Mądre rzeczy prawi też jeden z użytkowników Reddita, wskazując na puste miejsce po lewej stronie "Diablo 3 Demo". Jako przykład podaje BlizzCon 2014, gdzie mieliśmy podobny rozkład sali. A pewnie pamiętacie, że podczas tamtego konwentu ujawniono Overwatch i w tym pustym miejscu umieszczono komputery właśnie z tym tytułem. 

Zobacz także

59 komentarzy