"Diablo 4 zostało właśnie pogrzebane". Fala hejtu po nowym patchu...

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
75 21813
"Diablo 4 zostało właśnie pogrzebane". Fala hejtu po nowym patchu...

Zaczęliśmy na wesoło, ale tutaj naprawdę nie ma się z czego śmiać.

Blizzard kolejny raz udowodnił swoją niekompetencję i to, że… producenci gry chyba naprawdę nie grają swoją grę. No bo jak inaczej zrozumieć to, co wydarzyło się w tym patchu?

Blizzard kompletnie nie rozumie, jakie problemy trawią Diablo 4. Blizzard nie rozumie także nastrojów społeczności, którzy rzeczywiście oczekiwali zmian w rozgrywce, ale – cholera jasna – nie takich. Wszystko poszło nie w tę stronę, co powinno.

Zamiast poprawy jakości Diablo 4, nastąpił totalny spadek grywalności, a co za tym idzie, również przyjemności z rozgrywki.

Blizzard naprawdę słucha graczy. Wszyscy narzekali, że gra jest ch*jowa, więc zrobili update żeby nam pokazać, że wcale nie było tak źle

Lista grzechów głównych Blizzarda w Patchu 1.1:

  • Sztuczne wydłużenie end-game poprzez spowolnienie progresji postaci
  • Sorcerer był najsłabszą klasą i teraz stał się jeszcze słabszy
  • Robienie jakichkolwiek aktywności poza Nightmare Dungeons jest teraz stratą czasu
  • Nerf Piekielnego Przypływu, który jest teraz mniej opłacalny i bardziej czasochłonny
  • Gigantyczne zmniejszenie obrażeń krytycznych, obrażeń dla odsłoniętych wrogów, obrażeń dla wrogów o ograniczonej kontroli itd.
  • Wielki nerf cooldownów
  • Wielki nerf defensywy
  • Wciąż brak wyczekiwanych funkcji QoL
  • Granie/farmienie “Plugawych Serc” mija się z celem, bo po zakończeniu sezonu elementy zostaną bezpowrotnie usunięte z gry

Diablo 4, Blizzard i cały ten “wspaniały” patch-note hejtują teraz wszyscy. Od zwykłych graczy po (związanych z Blizzardem, związanych z marką Diablo) wielkich streamerów czy content-creatorów, którzy generowali dotąd duże zainteresowanie tytułem. Nawet oni nie udają już, że podoba im się sposób rozwijania D4. 

Poczytajcie sobie Reddity, fora lub po prostu wpiszcie “Diablo 4” na YouTube. Zobaczycie, co wyskoczy.

No cóż, wszystkim osobom, które zamierzają bawić się w Sezonie 1 życzymy “Wszystkiego Najlepszego”. Reszcie polecamy poczekać do przyszłego tygodnia na ExileCon.

 


75 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube