Diablo Immortal > Diablo 4. Duży dodatek, nowa strefa, chowańce!

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
13 3938
Diablo Immortal > Diablo 4. Duży dodatek, nowa strefa, chowańce!

Fajnie być fanem Diablo… ale nie Diablo 4, ale Diablo Immortal, który w półtora roku wyrósł na najlepszą, największą i najbardziej grywalną część Diablo na rynku.

A od dzisiaj Immortla będzie jeszcze lepszy, jeszcze większy i jeszcze bardziej grywalny, a to za sprawą wielkiej aktualizacji “Strzaskane Dusze”, która wprowadza…

Chowańce (Pety)

Chowańce to towarzysze, którzy pomagają graczowi w walce przy użyciu kombinacji umiejętności aktywnych i pasywnych, które mogą zadawać obrażenia wrogom lub zapewniać premie sobie i swojemu opiekunowi. Owi majestatyczni sojusznicy mogą również służyć pomocą poza walką, jeśli posiadają pewne cechy, np. zdolność do złomowania lub identyfikowania przedmiotów, dzięki czemu możecie poświęcić więcej czasu na farmienie wymarzonego ekwipunku.

Nowa strefa – Południowe Ponure Ziemie – zimna, postapokaliptyczna równina opodal Zamarzniętej Tundry i świętej góry Arreat.

Nowe potwory, nowe rodziny potworów, nowi mini-bossowie

Posterunek Wartownika – nowe wydarzenie strefowe w stylu tower defense

Nowe poziomy Inferno – Inferno IV, V i VI

Rytuał Oczyszczenia - nowa codzienna aktywność, w ramach której za likwidację potworów grasujących po Sanktuarium otrzymacie księżycowe kwiaty

I wiele więcej

W Diablo Immortal zagracie TUTAJ.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube