Diablo Immortal jest bardzo chwalone przez testerów

Diabloimm

Chwalone przez pracowników Blizzarda oraz nielicznych testerów, którzy mieli okazję wziąć udział w niedawnych wewnętrznych testach produkcji.

Oto cytat, jaki padł podczas spotkania Pana Daniela Alegre (President & Chief Operating Office w Activision-Blizzard) z inwestorami.

And finally, amongst multiple Blizzard mobile titles under development Diablo Immortal saw a hugely enthusiastic response in internal testing in the third quarter and will soon enter external regional testing.

Tłumaczenie:

I wreszcie, wśród wielu gier mobilnych Blizzarda, które są w fazie rozwoju, Diablo Immortal spotkał się z niezwykle entuzjastyczną reakcją podczas wewnętrznych testów w trzecim kwartale i wkrótce wejdzie do zewnętrznych testów regionalnych.

Być może jest to zwykła kurtuazja, a być może najprawdziwsza prawda. Może Diablo Immortal jest takie dobre i takie grywalne, że wszyscy się nim zachwycają.

Trudno to jednak potwierdzić. Prawdziwym sprawdzianem dla Diablo Immortal będą zewnętrzne testy, kiedy do gry zostaną zaproszeni osoby niekoniecznie związani z Blizzardem.

Diablo Immortal to mobilna, fabularna gra akcji typu MMO (MMOARPG).

Zobacz także

16 komentarzy