Digimon Masters Online został zablokowany dla Europy...

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
2 1197
Digimon Masters Online został zablokowany dla Europy...

Normalnie miał to być news o nowej aktualizacji, ale w międzyczasie okazało się, że Digimon Masters Online został zablokowany dla Europy (i nie tylko dla Europy).

Gracze ze Starego Kontynentu nie mogą wejść na oficjalną (TUTAJ) oraz steamową stronę DMO (TUTAJ). W obu przypadkach ukazuje nam się komunikat o braku wsparcia dla naszego kraju.

Nie dostaliśmy żadnego wcześniejszego powiadomienia o blokadzie, ale podobno ma ona związek z utratą przez GameKing praw autorskich do Digimonów w Europie. Dlatego od teraz gierka jest dostępna tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej.

Szkoda.

Fani Digimon Masters Online są rozpieszczani. Dosłownie co kilka tygodni jesteśmy karmieni jakimś dużym patchem, który dodaje do zabawy sporo nowych rzeczy.

Tak jak teraz…

Najnowsza aktualizacja wprowadziła trzy nowe mapy do gry – East Shinjuku, Safe Area, Shinjuku Park; dwa nowe dungeony – D-Reaper Area, Shinjuku Park (D-Reaper); Digivice System; rozpoczął się także nowy sezon oraz raz, dwa, trzy… dwanaście interesujących eventów, które ułatwią wam levelowanie i zapewnią dodatkowe nagrody.

Digimon Masters Online to Pokemonowy MMORPG, tylko że z Digimonami, a nie Pokemonami (Digimony to konkurencja Pokemonów). W grze wcielamy się w trenera, który łapie i rozwija stworki (o różnych rodzajach i rzadkości), a na końcu używa ich do walki.

 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube