Disintegration już dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
2 3251
Disintegration już dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One

[Informacja prasowa]

Private Division i V1 Interactive z dumą ogłaszają, że Disintegration, pierwszy tytuł niezależnego studia założonego przez Marcusa Lehto, współtwórcę Halo, jest już dostępne cyfrowo w cenie 49,99€ na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i rodzinę urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X. Disintegration nadaje nową głębię gatunkowi FPS, dodając elementy strategii czasu rzeczywistego do kampanii dla jednego gracza. Gra zawiera także szereg opcji rozgrywki wieloosobowej i możliwość wyboru dziewięciu niepowtarzalnych „załóg” pilotów w trzech dynamicznych trybach gry.

Disintegration to zupełnie nowy rodzaj rozgrywki łączący elementy taktyczne w czasie rzeczywistym ze strzelanką pierwszoosobową. Akcja gry toczy się w świecie, który znalazł się na krawędzi katastrofy. Ludzkość zwraca się ku procesowi zwanemu Integracją, w trakcie którego ludzki mózg, aby przetrwać, zostaje przeniesiony do mechanicznego pancerza. Po przejęciu władzy przez bezwzględny legion zwany Rayonne, niegdyś opcjonalny proces Integracji zostaje narzucony reszcie ludzkości celem skonsolidowania władzy.

W kampanii dla jednego gracza możesz poznać historię przywódcy banitów, Romera Shoala. Romer cudem unika szponów sprytnego maniaka, Black Shucka, dowodzącego potężną frakcją Rayonne, która niegdyś była Ameryką Północną. Złowieszcza, autonomiczna armia Shucka przetrząsa kontynent, odnajdując i eliminując wszelkie niedobitki ludzkości. Teraz to Romer i jego załoga muszą przeprowadzić dynamiczne, partyzanckie ataki, mając nadzieję ocalić kilku poszukujących schronienia ocalałych.

Disintegration zawiera także trzy tryby dla wielu osób z sześcioma oddzielnymi mapami i dodatkową zawartością, która pojawi się w kolejnych aktualizacjach. Wybierzcie spośród dziewięciu „załóg”, z których każda pozwala na inny styl gry. Dołączcie do dumnej King’s Guard i zaatakujcie wrogów salwami z wyrzutni oszczepów. Ocalcie towarzyszy od pewnej śmierci dobrze wymierzonym strzałem leczącym dostępnym dla Tech Noir. Albo przygwoźdźcie przeciwników gradem min, walcząc wraz z ekipą Militia. To, jak podejdziecie do pola bitwy i którą załogę będziesz kontrolować, zależy wyłącznie od ciebie.

Tryb wieloosobowy dostarcza wielu możliwości personalizacji, np. poprzez skórki dla pilota i drużyny, opcje personalizacji dla grawicykla oraz różnego rodzaju sztandary. Przedmioty te mogą zostać zakupione w grze. Oprócz zawartości dla wielu graczy dostępnej w chwili premiery, zespół V1 będzie wspierał grę także po premierze. Wszystkie nowe tryby gry, mapy i załogi będą bezpłatne.

Zainteresowanych grą zapraszam na Steam.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube