Disintegration zadebiutuje już niedługo, bowiem 16 czerwca!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
3 1984
Disintegration zadebiutuje już niedługo, bowiem 16 czerwca!

Premierowy zwiastun Disintegration, nowej strzelanki FPS, za którą stoi współtwórca Halo, Marcus Lehto, jego studio V1 Interactive oraz Private Division, jest już dostępny (na samym dole newsa). Disintegration oficjalnie zadebiutuje 16 czerwca na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4.

Akcja Disintegration dzieje się w przyszłości na Ziemi dotkniętej zmianami klimatycznymi, przeludnieniem, niedoborami żywności oraz globalną pandemią, które doprowadziły do upadku narodów i postawiły ludzkość na krawędzi wymarcia.

Naukowcy podjęli środki za pomocą których ludzki mózg można było usunąć i chirurgicznie zamknąć w robotycznej zbroi; proces ten znany jest jako Integracja. Miało to być tymczasowe rozwiązanie wobec nieuniknionego kryzysu.

W ramach kampanii fabularnej wcielamy się w Romera, bohatera poddanego Integracji. Jego misją jest poprowadzenie małej grupy banitów - ludzi, którzy zdecydowali się walczyć i przetrwać, w stronę lepszej przyszłości. Romer i jego ruch oporu mają nadzieję nie tylko na uchronienie swoich bliskich, ale również na ponowne stanie się ludźmi.

W skład Disintegration wchodzi także intensywny tryb PvP dla wielu graczy, w którym piloci i ich drużyny rywalizują w trzech trybach na sześciu różnych mapach. Gracze mogą wybrać jedną z dziewięciu różniących się mocno drużyn, które oznaczać będą zupełnie inną rozgrywkę.

Tryb wieloosobowy dostarcza wiele możliwości personalizacji, np. poprzez skórki dla pilota i drużyny, opcje personalizacji dla Grawicykla oraz różnego rodzaju sztandary. Przedmioty te mogą zostać zakupione w grze. Oprócz zawartości dla trybu wieloosobowego obecnej w dniu premiery zespół V1 będzie dodawał nowe przedmioty po premierze w trakcie sezonowych aktualizacji zawartości.

Disintegration będzie można kupić na Steamie, chociaż nie będzie to tani wydatek.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube