Disintegration zapowiada darmowy weekend na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
1 1528
Disintegration zapowiada darmowy weekend na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Disintegration, pierwszoosobowa strzelanka science fiction „wyłamująca się z ram gatunku” od Private Division i V1 Interactive, niezależnego studia z Seattle, będzie dostępna za darmo w ten weekend na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze mogą dołączyć do intensywnych potyczek we wszystkich trzech wieloosobowych trybach gry lub zanurzyć się w kampanii dla jednego gracza – od czwartku 30 lipca pełna gra będzie dostępna na wszystkich platformach przez cały weekend.

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają dostęp do gry w ramach PlayStation Plus od 18:00, użytkownicy Xbox One skorzystają z Xbox Gold, aby od 21:00 móc grać, a PC-towcy zapraszani są na Steam od 19:00. Wszystkie grupy będą mogły grać do 3 sierpnia (do wieczora).

W produkcji jest jeszcze wiele aktualizacji, ale gracze, którzy dołączą do darmowego weekendu skorzystają już z najnowszej łatki do Disintegration zawierającej:

  • Zaktualizowaną obsługę Grawicykli w kampanii oraz grze wieloosobowej – są one teraz szybsze i bardziej responsywne
  • Ulepszony interfejs użytkownika oraz efekty wizualne dla ulepszenia czytelności
  • Ulepszone wyszukiwanie gier w trybie wieloosobowym i zarządzanie drużyną.
  • I jeszcze więcej usprawnień w grze

Cały postęp zdobyty w trakcie weekendu może zostać przeniesiony do pełnej wersji gry po zakupie Disintegration po darmowym weekendzie z grą. Gra będzie również dostępna z 40% zniżką na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Disintegration to pierwszoosobowa strzelanka science fiction z elementami strategii czasu rzeczywistego zawierająca tryb PvP dla wielu graczy, w którym piloci i ich załogi rywalizują w 3 trybach na wielu mapach. Wybierzcie jedną z dziewięciu unikalnych drużyn uzbrojonych w wyspecjalizowany arsenał i posiadających zdolności, dzięki którym mogą zdominować pole bitwy.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube