Diuna MMO na pierwszym prawdziwym zwiastunie!

Dodany przez guru ponad rok temu
13 6103
Diuna MMO na pierwszym prawdziwym zwiastunie!

Na gali The Game Awards 2022 niespodziewanie pojawił się także Dune: Awakening – czyli nowy “Open World Survival MMO” tworzony przez firmę Funcom (The Secret World, Anarchy Online, Conan Exiles).

Dostaliśmy drugi zwiastun z gry, ale tak naprawdę jest to pierwszy trailer zawierający fragmenty prawdziwej rozgrywki (poprzedni trailer był cinematikiem).

Oglądamy:

“W Dune: Awakening starasz się przetrwać niezliczone niebezpieczeństwa Arrakis wraz z tysiącami innych graczy. Poznaj swoją rolę i tożsamość podczas epickiej osobistej podróży, od poszukiwania wody i budowania schronów przed burzami po kontrolowanie przepływu przyprawy na najwyższych szczeblach planety”.

“Tak gdzie pojawia się postęp i władza, tam pojawia się konflikt”. 

"Walki w Dune: Awakening mogą obejmować zarówno szybkie potyczki, jak i bitwy na dużą skalę z piechotą, pojazdami naziemnymi i ornitopterami, z których każdy pełni istotną rolę".

Funcom obiecuje, że Diuna MMO będzie wierna uniwersum. I chodzi tutaj zarówno o powieści Franka Herberta, jak i ostatni film w reżyserii Denisa Villeneuve'a, który zebrał naprawdę znakomite recenzje.

Dune: Awakening zadebiutuje na PC oraz konsolach nowej generacji. Kiedy? Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, ale ostateczna decyzja i tak będzie należeć do Funcomu. 

Na oficjalnej stronie gry (TUTAJ) możecie zapisywać się do bety.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube