Do 16 czerwca gracie za darmo w Fallout 76 – pożegnajcie się z trybem battle royale!

1050x0x1

Bethesda przygotowała miłą niespodziankę. Udostępniono Fallout 76 za darmo. Oczywiście przez ograniczony czas, a wszystko z powodu świętowania E3.

Od wczoraj (10 czerwca) możecie pobrać Fallouta 76 na wybraną platformę i poznać całą grę absolutnie za darmo, do 16 czerwca. Podczas bezpłatnego tygodnia uruchomiono również ograniczony dostęp próbny do Fallout 1st, który pozwoli Wam przetestować pojemnik na złom oraz surwiwalowy namiot.

Musicie jedynie przejść do Atomowego Sklepu i odebrać „element” Fallout 1st ograniczony dostęp próbny, a następnie odblokować pojemnik na złom poprzez stronę Fallout 1st w sklepie. Teraz wystarczy już tylko przejść do gry i wypróbować obie funkcje. Dodatkowo, będziecie mogli zaliczyć wczesne poziomy w grze dwa razy szybciej, dzięki pełnemu tygodniowy podwójnych PD we wszystkich trybach gry.

Wreszcie, Fallout 76 dostępny jest przez pewien czas taniej. Wszystkie postępy, których dokonacie podczas bezpłatnego tygodnia pozostaną zapisane, a wy możecie przejść tutaj i zakupić grę z rabatem nawet do 67%.

To jednak nie koniec wieści. Deweloperzy równocześnie poinformowali o końcu trybu battle royale. Tak, takie coś istniało w Fallout 76 jako osobna forma rozgrywki o nazwie Nuclear Winter. Początkowo miała być to tymczasowa forma zabawy w Fallout 76, potem na prośbę graczy zagościła na dłużej. Teraz przyszła pora się pożegnać, bowiem okazało się, że znaczna większość graczy woli jednak inne aspekty gry.

Coraz trudniej było zebrać pełne lobby w Nuclear Winter bez długiego czasu oczekiwania. Dodatkowo, trudno było dostarczać znaczące aktualizacje do Nuclear Winter, jednocześnie produkując i wspierając ekscytującą nową zawartość w trybie przygodowym. Biorąc to wszystko pod uwagę, Bethesda zaplanowała wyłączyć tryb Nuclear Winter we wrześniowej aktualizacji.

Deweloperzy przygotowują pewną rekompensatę dla wszystkich grających w Nuclear Winter, od tych którzy dołączyli zaledwie do jednego starcia, po najbardziej zaprawionych w bojach nadzorców. Kiedy battle royale zostanie wyłączone w Fallout 76, Bethesda wypełni kieszenie Waszych postaci monetami profitu, za które możecie rozwinąć legendarne profity w trybie przygodowym.

Każda postać otrzyma 6 monet profitu za każdy osiągnięty poziom autoryzacji, aż do maksymalnej kwoty 600, a także 1 monetę profitu za każdy zdobyty bilet nadzorcy, do maksymalnej kwoty 200. Wszyscy gracze, którzy zakończyli co najmniej jedno starcie Nuclear Winter, otrzymają też proporzec w stylu Nuclear Winter do swojego C.A.M.P. I to by było na tyle!

Zobacz także

16 komentarzy