Do 2025 roku nie musicie się martwić o Star Wars The Old Republic

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
5 3334
Do 2025 roku nie musicie się martwić o Star Wars The Old Republic

Po przejściu Star Wars The Old Republic z BioWare do Broadsword pojawiło się wiele pytań co do przyszłości gry. Na szczęście wczorajszy devstream rozwiał wszelkie wątpliwości.

Zapowiedziano tam aktualizację 7.4 “Chains of the Dark”, która przybędzie pod koniec listopada albo początkiem grudnia i która wprowadzi nowy region Kessan's Landing, nową historią, nowe misje, nowego World Bossa itd.

Nowi-starzy deweloperzy obiecali także, że mają już gotowy plan rozwoju gry do minimum 2025 roku, więc póki co nie musicie się martwić o SWTOR-a.

Z innych ciekawych rzeczy: “w trakcie przeróbki jest kod oświetlenia gry we WSZYSTKICH filmach/przerywnikach filmowych od wersji 1.0 do teraz, który wprowadzi nowy system, który zastępi ostre oświetlenie i rozproszone reflektory bardziej miękkim/naturalnym systemem oświetlenia”.

Przeróbka czeka też Galaxy Trade Network (taki Auction House), zwiększą się Item Ratingi przedmiotów, doczekamy się nowych barwników, mikrotransakcji oraz Sezonu PvP (z premierą w listopadzie).

W SWTOR zagracie TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube