Do Gwinta wkracza Sezon Miłości oraz Przygoda Yennefer

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 1333
Do Gwinta wkracza Sezon Miłości oraz Przygoda Yennefer

Redzi podobno padli ofiarą cyberataku w wyniku którego ukradziono rzeczy związanie nie tylko z Wiedźminem 3 czy Cyberpunk 2077, ale i Gwintem. To z kolei zbiegło się doskonale z informacją o starcie nowego sezonu, nazwanego Sezon Miłości oraz rozpoczęciem Przygody Yennefer.

Nowy sezon rozgrywek rankingowych, Sezon Miłości, potrwa do 2 marca. W tym miesiącu tryb sezonowy to Nieodparty Urok: Za każdym razem gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy. 

Podróż Alzura dobiegła końca i nadchodzi kolejna. Przygotujcie się na niemałe wyzwanie – wykonuj misje z potężną czarodziejką, Yennefer z Vengerbergu! Na odblokowanie czekają nowe nagrody, takie jak dodatki do skórki dowódcy Yennefer, awatary, rewersy i wiele więcej, a wszystko to związane z fioletowooką czarodziejką.

Nowe osiągnięcia otwierają drogę do kolejnych ozdób za pokonywanie wrogów w ulubionych strojach dla Yennefer. Tym razem historia będzie równie tajemnicza, co sama Yennefer. Poznamy ją poprzez sny Nimue – utalentowanej wieszczki. Co tydzień będzie się pojawiała kolejna wizja, ujawniająca następny rozdział historii. 

Aktualizacja 8.2 wprowadza także znaczne zmiany w balansie gry, nowe efekty wizualne dla Manewrów Bojowych, a także poprawki błędów. Konkrety na temat zmian znajdziecie w tym miejscu.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube