Do Legends of Runeterra trafił Festiwal Duchowego Rozkwitu

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
1 2008

W karciance Riot Games, Legends of Runeterra, rozpoczął się Festiwal Duchowego Rozkwitu. Poza tym aktualizacja 1.6 wprowadza spore zmiany w balansie rozgrywki.

Riot informuje, że część zmian  w tym patchu ma za zadanie osłabić niektóre archetypy na szereg sposobów. Chociaż zazwyczaj rezerwują sobie prawo do osłabiania kart w przypadku znacznej dysproporcji zwycięstw i porażek, w tym patchu postanowili dostosować karty (i strategie), które według statystyk nie są może zbyt potężne, jednak negatywnie wpływają na jakość rozgrywki. Ich osłabienie ma na celu poszerzenie wachlarza skutecznych archetypów talii.

W podobny sposób patch zmienia działanie niektórych jednostek z odrzuceniem, co ma za zadanie zwiększyć satysfakcję z ich użytkowania i urozmaicić talie opierające się na tej funkcji. O zmianach więcej informacji znajdziecie tutaj, a co z samym wydarzeniem?

Patch 1.6 wprowadza Festiwal Duchowego Rozkwitu, czyli trwające miesiąc wydarzenie fabularne, które przynosi nowe Laboratorium, Przepustkę wydarzenia, specjalne zadania i wiele nowych przedmiotów do personalizacji.

Nowym Laboratorium jest Obdarowanie:

  • Wybierzcie jedną z 6 gotowych talii Duchowego Rozkwitu.
  • Gracze zaczynają partię z 30 punktami zdrowia.
  • Gdy zginie jakaś jednostka, jej statystyki są przekazywane losowej jednostce w ręce.

Gracze mogą wypełniać ograniczone czasowo zadania, aby zdobywać płatki, robić postępy na ścieżce wydarzenia i odblokować wyjątkowe nagrody Duchowego Rozkwitu! Poza epickimi zadaniami czeka na Was również nowa seria zadań, którą znajdziecie w zakładce wydarzeń. Można je odblokować jedno po drugim, aby zdobyć jeszcze więcej płatków i szybciej pokonać ścieżkę. Ponadto pierwsze zwycięstwo dnia przyniesie Wam cztery płatki, a za każde kolejne otrzymacie dodatkowy płatek.

Wydarzenie zacznie się 22 lipca o 19:00 i dobiegnie końca 19 sierpnia o tej samej godzinie.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube