Do Overwatch trafiło kolejne już Wyzwanie, tym razem związane z nową mapą i Hanzo

Map card 2 9344dae8c5

To kolejny news o mini-wydarzeniu w Overwatch z serii „Wyzwanie”. W zasadzie będzie to praktycznie taka sama wiadomość jak za każdym razem, ale z tym wyjątkiem, że głównym bohaterem zabawy jest Hanzo oraz nowa mapa. Pozostałe elementy nie uległy zmianie, więc możecie się rozejść lub czytać dalej.

Sprawdźcie swoje umiejętności na najnowszej mapie do trybu Deathmatch – Kanezace! Od teraz do 25 stycznia wygrywajcie mecze i oglądajcie Overwatch na Twitchu, by zdobywać wspaniałe nagrody – w tym nową skórkę Kyōgisha dla Hanzo.

Dzięki wygranym w Szybkiej grze, Rywalizacji i Salonie gier możecie zdobyć – obok normalnych nagród tygodnia – dostępne przez ograniczony czas: portret gracza, graffiti oraz skórkę Kyōgisha dla Hanzo:

  • Wygraj 3 mecze - Portret gracza: Pagoda
  • Wygraj 6 meczów - Graffiti: Yōkai
  • Wygraj 9 meczów - Skórka: Kyōgisha (Hanzo)

Do 25 stycznia oglądajcie na Twitchu streamerów grających w Overwatch, aby zdobyć 6 wyjątkowych graffiti z wyzwania Kanezaka! Aby móc otrzymać nagrody Twitch Drops, musicie połączyć swoje konta Blizzard i Twitch. Nagrody zgarniecie za oglądanie przez 2, 4 i 6 godzin.

Czym jest z kolei cała ta Kanezaka? Kanezaka to ciche miasteczko położonym w cieniu Hanamury i miejsce, w którym osadzona jest najnowsza mapa zespołowa do trybu Deathmatch. Podczas wizyty rozgoście się w przytulnej Kociej Kawiarni, zajrzyjcie do Warsztatu Garncarskiego Mochiego, wpadnijcie do Tora no Sumika (lokalnego baru) lub po prostu spacerujcie po uliczkach i rozkoszujcie się atmosferą.

Nie zapomnijcie się przy tym dobrze bawić!

Zobacz także

0 komentarzy