Do post-apo DayZ zawitał średniowieczny chaos

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
2 1886
Do post-apo DayZ zawitał średniowieczny chaos

DayZ, ponoć znana postapokaliptyczna gra survivalowa, zaprasza ocalałych do wyruszenia w transformacyjną podróż wraz z długo oczekiwaną premierą aktualizacji 1.21. Najnowsza aktualizacja, dostępna na wszystkich platformach, zanurza graczy w urzekającym średniowiecznym świecie, wprowadzając potężną kuszę jako potężny dodatek do potężnego arsenału każdego (potężnego?) ocalałego. Wraz z szeregiem ulepszeń i ekscytujących funkcji, aktualizacja ta obiecuje zrewolucjonizować rozgrywkę.

Najważniejszym punktem aktualizacji 1.21 jest pojawienie się kuszy - pierwszej w historii DayZ broni sprężynowej. Ta śmiercionośna broń dystansowa zapewni ocalałym wyjątkową przewagę w starciach. Dzięki możliwości wystrzeliwania śmiercionośnych bełtów i obsługi różnych celowników i lunet, kusza oferuje ekscytujący nowy styl gry dla tych, którzy preferują bardziej skradankowe podejście. Bełty można odzyskać, ale należy pamiętać, że każde trafienie zmniejsza ich wytrzymałość. Gracze nie muszą obawiać się jednak, jeśli stracą bełty, ponieważ mogą stworzyć improwizowane pociski, aby uzupełnić swój arsenał.

Oprócz kuszy, niezliczone repliki średniowiecznych przedmiotów i ubrań zostały rozrzucone po całej Czarnorusi i Liwonii, odsłaniając tym samym bogactwo możliwości. Ocalali odkryją asortyment zbroi, w tym kolczugi, legginsy, czepce i nordyckie hełmy. Wyposażcie się jak dzielny rycerz gotowy do oblężenia wrogich fortec i nie zapomnijcie wypatrywać nieuchwytnego miecza i buzdyganu.

Ale to nie wszystko! Aktualizacja 1.21 wprowadza również zwycięskie flagi i opaski z zeszłorocznego ekscytującego wydarzenia Lights Out. Gracze mogą świętować triumfy innych ocalałych, gdy natkną się na te zwycięskie symbole podczas eksploracji surowego terenu Livonii.

Jednym z najważniejszych elementów tej aktualizacji jest wprowadzenie opóźnienia logowania na serwer dla graczy konsolowych, które występuje podczas przełączania się między wieloma kontami. Deweloperzy wprowadzają to opóźnienie w celu stworzenia zdrowszego środowiska gry, zniechęcając do korzystania z wielu kont na jednym serwerze podczas rozgrywki. Zmiana ta zapewnia bardziej sprawiedliwą rozgrywkę i sprzyja bardziej zrównoważonemu doświadczeniu dla wszystkich ocalałych.

Kolejną nowością są obrażenia od upadku, które zostały ponownie skalibrowane i zapewniają bardziej czytelne i przewidywalne wyniki. Ocaleni mogą teraz poruszać się po otoczeniu z większą pewnością siebie i świadomością strategiczną. Inną innowacją jest udostępnienie ocalałym możliwości odradzania krzewów, drzew i skał za pomocą skryptu odradzania obiektów po stronie serwera. Otwiera to nowe kreatywne możliwości i pozwala graczom kształtować otoczenie zgodnie z ich strategicznymi potrzebami i preferencjami.

Wszystkie szczegóły tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube