Do tego MMO zarejestrowało się 48 milionów Chińczyków!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 3778
Do tego MMO zarejestrowało się 48 milionów Chińczyków!

O jaką grę chodzi?

Moonlight Blade Mobile.

Mobilna wersja nieszczęsnego Moonlight Blade Online (pięć lat czekamy na anglojęzyczną wersję) właśnie oficjalnie wystartowała w Chinach, bijąc wszelkie rekordy popularności.

Liczba wstępnych rejestracji do gry przekroczyła 48 milionów. Chętnych na granie w Moonlight Blade Mobile było tak wielu, że już po kilku godzinach Tencent Games musiał otwierać nie kilka, nie kilkanaście, ale kilkadziesiąt nowych światów.

Hype na całego!

Chińska wersja Moonlight Blade Mobile nie jest objęta blokadą IP. Jeśli nie przeraża was granie na “krzaczkach”, to zapraszamy TUTAJ.

Z innych dobrych informacji: dostępny jest oficjalny emulator PC, dzięki czemu Moonlight Blade Mobile możemy normalnie odpalić na swoim komputerze. Nie będzie to jakaś super przyjemna przygoda, ale lepsze to niż nic.

Na koniec zapytacie pewnie, skąd taki hype na Moonlight Blade Mobile? Z kilku powodów: IP Moonlight Blade jest bardzo popularne w Państwie Środka, ponadto Moonlight Blade Mobile to pod kilkoma względami przełomowy mobilny MMORPG. Z rozbudowanym kreatorem, super grafiką, dynamicznym systemem pogody i masą contentu.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube