Do Valorant trafiła nowa mapa oraz nowy „sezon”. Tym razem bez nowego bohatera!

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
4 1515

Pora na nowości w Valorant, czyli Odcinek 2 Akt III, który wprowadza nową mapę, Breeze. Poza tym shooter od Riot Games otrzymał przepustkę bojową, zestaw skórek „Porzucony” oraz kilka mniejszych i większych zmian. No i oczywiście nowy etap gier rankingowych dla osób, które kochają rywalizację. Na najlepszych czekają najfajniejsze przywieszki!

Riot przy okazji poinformowało, że wyjątkowo nie wprowadza nowego agenta do Valorant. Jak sami przyznają, chcą skoncentrować się na jakości, a nie na tempie wydawania bohaterów. Dlatego zamiast tego dostaniemy nową mapę, a na agenta jeszcze poczekamy.

Przez pierwsze dwa tygodnie aktu III Riot udostępnimy nierankingową kolejkę tylko do Breeze. Dlaczego? Deweloper zwraca uwagę, że nie brakuje graczy chcących przetestować nową mapę, zanim rzucą się do gier rankingowych. Następnie mapa wejdzie do standardowego obiegu w kolejkach nierankingowej i rankingowej.

Do gier niestandardowych w trybie turniejowym dodano również miejsca dla trenerów. Trenerzy mogą oglądać gry w tym trybie, ale śledzą przy tym wyłącznie drużynę wybraną w lobby gry niestandardowej. Nie mogą korzystać z sygnałów na mapie, czatu drużynowego i czatu głosowego w grze.

Trenerzy mogą korzystać z czatu dla wszystkich i czatu grupowego, aby uwzględnić przypadki, kiedy zajdzie potrzeba komunikacji z moderatorem turnieju. I na koniec - trenerzy mogą pauzować grę w przypadkach, gdy taką możliwość mają również gracze.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube