Do Wayfinder zmierzają wierzchowce oraz dodatek Frostmarch!

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
5 1693
Do Wayfinder zmierzają wierzchowce oraz dodatek Frostmarch!

Wayfinder ogłasza dalszą walkę o uwagę graczy oraz przyciągnięcie inwestorów. Airship Syndicate nie zamierza się poddawać i dlatego pokazało roadmapę dla gry na najbliższe trzy miesiące. Wprowadzono także w trybie testowym Job Board, mające pomóc w zdobywaniu punktów doświadczenia do wszystkich systemów w grze. To jednak nie jedynie sposób na XP, ale misje te mają również zapewniać przydatne przedmioty.

Job Board jest dostępny w ramach „preview”, czyli w formie specjalnej bety. Dzięki Feature Upvote Board możecie oceniać rzeczy wprowadzone w trybie „preview” oraz dzielić się z deweloperami Waszymi wrażeniami. Co jednak z innymi rzeczami?

W pierwszym kwartale 2024 roku do Wayfinder trafią Weapon Dyes, Echoes v2, Awakening System, a także garść innych rzeczy. Jeśli zespół się wyrobi, to zobaczymy mounty i raidy, a może nawet dodatek Frostmarch, ale jest szansa, że te atrakcje pojawią się w drugim kwartale. Za to w ciągu najbliższych 3 miesięcy z pewnością zobaczymy nową postać, strefę, bossów i bronie.

Wszystko dokładnie rozpisane macie w tym miejscu.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube