Dragon Ball Online Zenkai dostało podniebny dungeon i jeszcze lepszą wersję PL

Dodany przez guru około rok temu
4 7369
Dragon Ball Online Zenkai dostało podniebny dungeon i jeszcze lepszą wersję PL

News nadesłany przez użytkownika "Filuu1". Dziękujemy!


Hej, postanowiłem napisać ponownie odnośnie DBO Zenkai, ze względu na najnowszą aktualizację #12, która oprócz naprawienia wielu błędów przyniosła rework solo instancji (Sky Dungeon), która od czasów wersji detalicznej gry (była na tajwańskim serwerze dostępna tylko przez ograniczony czas), nie została udostępniona/naprawiona przez żaden inny serwer.

Jest znacznie trudniejsza niż w wersji detalicznej (posiada trzy poziomy trudności - Łatwy, Normalny i Trudny - tego nie było również w wersji detalicznej) oraz zawiera dodatkowo oryginalny quest chain w tym powtarzalne zadania. Została dodana również unikalna waluta w postaci 'dyskietek' zawierających pliki armii Frizera (można ją zdobyć zarówno z questów jak i z samej instancji), którą można wymienić u specjalnego NPC na Tytuły zmieniające kolor aury lotu na żółtą, niebieską, zieloną, czerwoną oraz fioletową.

Aktualizacja przyniosła również ogrom polskich tłumaczeń: wszystkie statystki/efekty przedmiotów oraz umiejętności, wszystkie dostępne w grze tytuły, emotki, całą instację wraz z przedmiotami, questami (Sky Dungeon w polskiej wersji to Podniebny Dungeon) i wiele innych.

Wbijajcie TUTAJ

Tutaj kilka screenów:


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube