Drakensang Online jest z nami dłużej niż Path of Exile i Diablo 3

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 4688
Drakensang Online jest z nami dłużej niż Path of Exile i Diablo 3

Otwierajcie szampany piwa. Drakensang Online obchodzi w tym miesiącu swoje dziewiąte urodziny.

Ten przyjemny hack’n’slashowy MMORPG wystartował w 2011 roku (rok przed Diablo 3, dwa lata przed Path of Exile) i wciąż utrzymuje się na powierzchni.

Nie jest to jednak żadna “wegetacja”. Bigpoint cały czas dostarcza nam nowy content, równocześnie ulepszając rozgrywkę oraz eliminując błędy.

Tak jak dzisiejsza aktualizacja, która “zawiera ostateczne poprawki do nadchodzącej Akcji Jubileuszowej a także kilka drobnych usprawnień i poprawę drobnych błędów”.

Szczegóły TUTAJ.


Czy warto zagrać albo wrócić do Drakensang Online? Owszem. Początkowe problemy z Pay-To-Win zniknęły, a sama gra jest dostępna od początku do końca za darmo. Oczywiście, kupując konto Premium zyskuje pewne przywileje (więcej expa, więcej miejsca w ekwipunku, codzienne prezenty itd.), ale to samo przecież dotyczy innych MMORPG-ów. Drakensang Online nie jest wyjątkiem.

Jeśli kochacie hack’n’slashe, ale niespecjalnie lubicie podział na sezony czy ligi, to śmiało wybierajcie Drakensanga. To typowy MMORPG, choć nastawiony na anihilację przeciwników.

Warto dodać, że gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube