Dramat w naszym Dragon Nest. Nowy dodatek skasował przedmioty i osiągnięcia. W ramach przeprosin dostaliśmy Jump Event na 80 lvl dla wszystkich postaci!

Dodany przez guru ponad 8 lat temu
40 11934
Dramat w naszym Dragon Nest. Nowy dodatek skasował przedmioty i osiągnięcia. W ramach przeprosin dostaliśmy Jump Event na 80 lvl dla wszystkich postaci!

Siedzę w MMORPG’ach ponad 10 lat i na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki takiej… dramy, niekompetencji i faila jak tym razem. To zdarza się naprawdę rzadko, ale niestety zdarza.

Po kolei.

Wielki dodatek z 90 lvl’owym capem, nowymi instancjami, nestami, potworami, bossami miał wejść we wtorek. Z powodu narastających problemów jego premiera zostala przesunięta na czwartek-piątek. Ostatecznie jednak, rozszerzenie zawitało na serwery dopiero dzisiaj nad ranem, lecz...

okazało się, że równocześnie utracono wszystkie osiągnięcia, Title, NPC Points, Guild Points, ekwipunek naszych postaci, przedmioty ze Storage i rzeczy zakupione w Item Shopie. Praktycznie wszystko.

Shanda Games przeprasza i na szybko stara się zrekompensować te straty. Bardzo szczodrze. Wszystkie postacie, powtarzam, wszystkie dostały Jump Event’a do 80 lvl’a (miałeś np. 14 lvl – teraz masz 80 lvl), do tego 100 Golda, legendarny eq na 70 level, broń na 80 lvl z gotowym upgrade’em +10 i parę przedmiotów z IS na deser. Ale to nie wszystko. Do 2 marca potrwa +200% Drop Rate. Szczegóły TUTAJ.

No i lepiej nie wchodźcie na forum gry, bo znajdziecie tam tylko wyzwiska i wyrzuty w stronę wydawców europejskiego Dragon Nest’a. Nie dziwota - wprowadzić nowy update, a przy okazji pokasować wszystkie przedmioty, osiągnięcia... coś niespotykanego.

 


40 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube