Druga zamknięta beta Century: Age of Ashes już wystartowała

Guru pisał Wam ostatnio, że Century: Age of Ashes przymierza się do kolejnych lotów próbnych. Wczoraj omawiana produkcja rozpoczęła swoją kolejną zamkniętą betę, która potrwa od 12 do 22 marca i obejmować będzie nowe tryby gry oraz matchmaking, ulepszone sterowanie, a także system swobodnego latania. Podobno to rzecz proszona przez graczy, bowiem pozwoli na tresowanie swojego smoka poprzez pojedynki ze sztuczną inteligencją.

Postępy graczy z pierwszej zamkniętej bety zostały zresetowane, ale całe doświadczenie, zarobiona waluta i elementy do odblokowania zdobyte podczas drugiej zamkniętej bety zostaną przeniesione do Wczesnego Dostępu. Zespół poinformował również, że sklep z przedmiotami kosmetycznymi w grze będzie otwarty podczas testów, aby gracze mogli wydawać zarobioną walutę. Opcje korzystania z prawdziwej waluty nie będą dostępne w okresie testowym.

Poza tym pewnie już wiecie, że Playwing ogłosił również przesunięcie premiery Century: Age of Ashes we Wczesnym Dostępie na pierwszy tydzień kwietnia, aby umożliwić zespołowi skupienie się na jakości gry. Zagracie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy