Drugie, krótkie testy Legends of Runeterra startują dzisiaj

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
0 3064
Drugie, krótkie testy Legends of Runeterra startują dzisiaj

Riot Games poinformowało, że najbliższa pora, aby otworzyć wrota dostępu do Legends of Runeterra. Drugie, krótkie, zamknięte testy karcianki w uniwersum League of Legends rozpoczną się dzisiaj (14 listopada) i potrwają do wtorku (19 listopada). Szczęśliwcy będą mieli zatem możliwość sprawdzenia tego tytułu przez tylko/aż pięć dni.

Deweloper równocześnie podkreśla, że tych testów nie należy traktować, jako wielkiej, zamkniętej bety. Jest to jedynie „Preview Patch” do którego nie wszyscy otrzymają dostęp, a ma on na celu pozwolić na podglądnięcie zawartości oraz zmian w Legends of Runeterra. W ramach nowości dostaniemy dostęp do trybu The Expeditions, będącego wariacją na temat znanego z innych karcianek draftu/areny.

W The Expeditions rozpoczniemy budowę talii od podstaw. Zamiast korzystania z kart, które posiadamy, będzie trzeba wybierać oraz wymieniać się tymi, które będą dostępne w puli. Nowe karty będą pojawiały się wraz z dalszymi postępami w trybie. Karty, które przyjdzie nam dobierać będą tak losowane, aby w pakiecie zawsze znalazło się coś kompletnie losowego, ale również coś, co będzie korespondowało z naszymi poprzednimi wyborami. Po meczu w tym trybie będziemy mogli ulepszyć swoje karty albo wymienić je na jakieś nowe.

Potrzeba sześciu zwycięstw, aby wziąć udział w finałowej walce. Przegranie dwóch, kolejnych meczy zakończy naszą Ekspedycję. Warto tutaj zaznaczyć, że w ostatecznej, finałowej potyczce mamy tylko jedną szansę na wygraną.

Riot Games podkreśla, że nie ważne jak nam pójdzie w tym trybie, zawsze otrzymamy przynajmniej nowego bohatera. Czym lepiej sobie poradzimy, tym nagród również będzie więcej. Równocześnie będziemy mogli brać udział w maksymalnie trzech Ekspedycjach w trakcie tygodnia, wydając Shards, Coins lub Expedition Tokens. Jeśli wyczerpiecie wszystkie szanse, to pojawi się jeszcze jedna w ramach Open Play.

Uczestnicy testów mogą liczyć na sporo bonusów w trakcie trwania zabawy, aby mogli zapoznać się z różnymi taliami, a do tego wziąć udział w trzech Ekspedycjach w ciągu tych pięciu dni. Równocześnie podano, że zaktualizowano ponad czterdzieści kart w Legends of Runeterra.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada obiektywny i rzetelny PefriX, czyli ja.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube