Dune Awakening – oficjalna premiera Diuny MMO. Gra już działa!

Dodany przez guru 3 dni temu
29 3493
Dune Awakening – oficjalna premiera Diuny MMO. Gra już działa!

Co prawda osoby z droższymi pakietami – w ramach headstartu – mogą grać już od czwartku, ale oficjalna globalna premiera Dune Awakening następuje dzisiaj. 

A raczej już nastąpiła, bo serwery „wstały” o 16:00 czasu polskiego. Diuna MMO oficjalnie zadebiutowała na rynku – i to w pełnej wersji, a nie w żadnym Early Access. 

Zapraszamy TUTAJ

Dune Awakening to produkt Buy-To-Play. Płacimy raz (~200 zł) i nie przejmujemy się abonamentem czy Pay2Win. 

Dune Awakening to jednak przede wszystkim survival MMO, w którym znajdziemy ogromny, trwały i wciągający świat zawierający wypełnione innymi graczami centra społecznościowe. Co ciekawe, gra jest osadzona w alternatywnej historii, innej niż znamy z książek czy filmów. 

Fremeni zniknęli. Paul Atryda nigdy się nie narodził. Lady Jessika posłuchała Bene Gesserit i urodziła córkę, a książę Leto przeżył atak na Arrakin i tkwi teraz w brutalnym konflikcie z Harkonnenami, którego stawką jest planeta Arrakis i znajdująca się tu drogocenna przyprawa.

Przypominamy, że za Dune Awakening odpowiada Funcom – twórcy Age of Conan, Conan Exiles, The Secret World czy Anarchy Online. 


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube