Dune: Spice Wars otrzymuje tryb multiplayer

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
1 1995
Dune: Spice Wars otrzymuje tryb multiplayer

Dune: Spice Wars to strategia czasu rzeczywistego, którą za produkcje odpowiada Shiro Games, a wydawana przez Funcom. Jest ona oparta na bestsellerowej powieści science fiction, autorstwa Franka Herberta, Diuna. Jednak nie mylcie tego tytułu z wcześniej zapowiedzianym MMO.

Wcześniej nie pisaliśmy wam o tej produkcji, jednak zmieniło się to z momentem wprowadzenia do gry aktualizacji, która dodaje multiplayer. Nowy tryb jest dostępny od poniedziałku i umożliwi wam rozegranie potyczek do maksymalnie 4 graczy. Mecze zostały podzielone na 2 vs 2 lub wszyscy na wszystkich, a jak nie lubicie rywalizacji z ludźmi, to możecie ich zastąpić sztuczną inteligencją.

Poza tym najnowsza aktualizacja to nowe regiony, wydarzenia i ilustracje. Dodatkowo przebudowano drzewko rozwoju i generalny balans jednostek oraz budynków.

Twórcy podzielili się jeszcze nową roadmapa, żeby gracze wiedzieli, co ich czeka w przyszłości. Jeszcze w tym roku, latem Dune: Spice Wars powiększy się o nową frakcję. Kolejne aktualizacje to porty kosmiczne oraz zaawansowane jednostki.

Dune: Spice Wars jest obecnie w formie wczesnego dostępu i kosztuje 88 zł. Kupicie i zagracie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube