Dungeons & Dragons Online otrzyma archetypy, czyli subklasy

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
0 2133
Dungeons & Dragons Online otrzyma archetypy, czyli subklasy

Po 16 latach od swojej premiery Dungeons & Dragons Online czeka trzęsienie ziemi, jeśli chodzi o funkcjonowanie klas postaci.

Już wkrótce pojawią się tam Archetypy – czyli nowy sposób rozwoju bohaterów, który najprościej porównać do systemu subklas (z innych MMORPG). Istniejące postacie otrzymają możliwość “kształcenia” się w dodatkowych specjalizacjach, dzięki czemu zyskają dostęp do nowego drzewka, umiejętności oraz buildów.

Te archetypy mogą być niemal wszystkim – mogą mieć różne drzewka ulepszeń, zaklęcia, atuty, zdolności specjalne i tak dalej.

Pierwszy zestaw Archetypów trafi do gry w Update 56 i będzie zawierał trzy subklasy:

  • Dark Apostate (Cleric)
  • Stormsinger (Bard)
  • Sacred Fist (Paladin)

Archetypy są dla nas łatwiejsze do zbudowania niż zwykłe klasy, co oznacza, że ​​możemy częściej wypuszczać ich więcej. Oznacza to również, że możemy robić z nimi dziwniejsze rzeczy.

Mamy nadzieję, że gracze patrzą na Archetypy w taki sam sposób, jak my – jak na funkcję, która jest absolutnie pełna potencjału i jest dla nas sposobem na odświeżenie się z naszymi istniejącymi klasami w sposób, który nie jest nachalny ani zbyt skomplikowany. Chcemy przenieść najfajniejsze i najbardziej wyjątkowe rzeczy z książek i do gry, aby gracze mogli eksperymentować, udoskonalać i odkrywać te nowe i unikalne opcje.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

***

Dungeons & Dragons Online otrzymał niedawno dodatek “Isle of Dread”, więc macie dowód, oprócz Archetypów, że gierka cały czas się rozwija.

Według ostatnich danych, DDO ma 50 tys. aktywnych graczy, z czego połowa opłaca nieobowiązkowy abonament. 


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube