Dungeons and Dragons Online dodaje klasę alchemika

Ddou45 keyart twlogo800x418

Dungeonds and Dragons Online poinformowało, że Update 45 jest już dostępne na serwerach. W ramach aktualizacji gracze otrzymali nową klasę alchemika oraz ulepszonego klienta gry.

Alchemik łączy ze sobą czary i mikstury w zabójcze kombinacje. Z jednej strony jest casterem, mogącym wywoływać zróżnicowane efekty poprzez łączenie różnych komponentów, z drugiej dzięki specjalnym eliksirom może zakliknać/zatruwać broń. Klasa ta sprawdza się zarówno w walce w zwarciu, jako dystansowy czarodziej, ale również postać wsparcia. Używanie mikstur w odpowiedniej kolejności wywołuje reakcję łańcuchową, wzmacniającą samego alchemika, więc warto eksperymentować.

Poza tym deweloperzy poinformowali o zaktualizowaniu klienta Dungeonds and Dragons Online do 64-bitów. Standing Stone Games podaje jednak, że gracze będą musieli ręcznie uruchomić ten tryb, aby móc korzystać z przyjemniejszej rozgrywki. Dodatkowo do gry powróciło rocznicowe wydarzenie, a do tego zaimplementowano wyzwanie na epickim poziomie trudności dla Delera’s Tomb oraz the Catacombs.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

0 komentarzy