Dungeons and Dragons Online wreszcie dostanie wierzchowce!

Highlight mounts weekly wednesday lunchtime livestream dungeons dragons online youtube.mp4 snapshot 00.02.868

Gdyby nie informacja, która widnieje w tytułu newsa to nie zdałbym sobie nawet sprawy z tego, że Dungeons and Dragons Online jest jednym z nielicznych MMO, które obyło się bez mountów. Poważnie, tyle lat nie było tam wierzchowców, a ja jakoś nie zwróciłem na to specjalnej uwagi. Teraz jednak przychodzi wiatr (galop?) zmian i deweloperzy informują, że mounty przybywają!

W zasadzie brak obecności wierzchowców jest całkiem oczywisty - Dungeons and Dragons Online opiera się w głównej mierze na instancjach/dungeonach, gdzie szybkie podróżowanie wbrew pozorom nie było tak potrzebne. Niemniej twórcy uznali, że najwyższa pora wprowadzić konie oraz możliwość ich ujeżdżania. Będzie to część aktualizacji zawartości gry, która pojawi się niedługo.

Warto jednak zaznaczyć, że konie nie będą umiejętnością w Dungeons and Dragons Online, a raczej obiektem w samej grze, który spotkamy na „otwartych” terenach, czyli jedynie w niektórych zakątkach świata gry. Równocześnie poinformowano, że to koniec serwerów ze śmiercią permanentną – oficjalne zamknięcie nastąpi 15 listopada.

Prawdziwy, ekhm, next-gen!


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

4 komentarzy