Duże zmiany w Tibii, które pomogą nowym graczom

Dodany przez guru 3 miesiące temu
22 9597
Duże zmiany w Tibii, które pomogą nowym graczom

Podczas gdy my zajmujemy się Ravendawnem, to CipSoft wprowadził dzisiaj ogromne zmiany do początkowej rozgrywki Tibii.

Wszystko po to, żeby nowi gracze, którzy dopiero wkraczają do tibijskiego świata, mogli jeszcze łatwiej i jeszcze lepiej poznać tajniki gry.

Mamy nadzieję, że te nowe funkcje uproszczą proces inicjacji dla nowicjuszy i wywołają większe zainteresowanie Tibią wśród potencjalnych graczy.

Oto kluczowe zmiany:

  • Po początkowej zmianie profesji gracze będą teraz zmieniać profesje tylko po wejściu na określone platformy wyznaczone dla każdej profesji. Ta zmiana zastępuje poprzedni mechanizm, w którym gracze automatycznie zmieniali profesje podczas przechodzenia przez bramy.
  • Klasy Rycerza i Paladyna otrzymały nowe zaklęcie ofensywne, którego można się nauczyć i używać bezpośrednio w Dawnport. Zaklęcia te, „Lesser Front Sweep” i „Lesser Ethereal Spear”, są szczególnie atrakcyjne dla początkujących, oferując od samego początku bardziej dynamiczną rozgrywkę.
  • Nowo utworzony główny obszar startowy, po opuszczeniu Dawnport, „Thais Peninsula”, pozwala graczom rozpocząć podróż na południowy wschód od Thais. Na tym obszarze gracze mogą podjąć się nowej misji dla początkujących z udziałem nowych stworzeń, oferowanej przez NPC Hectora.
  • Zaimplementowano ulepszone wyskakujące okienka, aby skuteczniej wprowadzać nowych graczy w profesje i istotne mechaniki gry.

Dodane opcje interfejsu użytkownika obejmują możliwość zmiany rozmiaru okna gry i funkcji czatu w celu zapewnienia lepszych wrażeń z rozgrywki.

Więcej TUTAJ.


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube