Dwa najpopularniejsze boty do RuneScape muszą zamknąć swoją działalność!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
6 4035
Dwa najpopularniejsze boty do RuneScape muszą zamknąć swoją działalność!

“Don’t f*ck with Jagex”.

Twórcy RuneScape zamiast walczyć z pojedynczymi przypadkami oszustw w ich grze, ruszyli na wojnę z całą armią. A konkretnie z twórcami największych i najpopularniejszych botów do RuneScape 3 oraz Old School RuneScape.

I ją wygrali (potwierdzenie). 

“Z przyjemnością informujemy, że w następstwie postępowania sądowego RSBot i strona internetowa Powerbot zostaną wyłączone i trwale zamknięte o północy 3 października 2020 roku".

"Wyznajemy zasadę zerowej tolerancji, zarówno w grze, jak i poza nią, z użytkownikami botów, programistami i sprzedawcami złota. Krótko mówiąc, nigdy nie będziemy tolerować oszukiwania w naszych grach”.

Zamknięcie RSBot oraz Powerbot to cios w tysiące graczy, którzy dzień w dzień korzystali z różnych oprogramowań i “ułatwiaczy” rozgrywki. Od jutra takie osoby będą musiały znaleźć nowego bota… albo nawrócić się i rozpocząć  życie uczciwego gamera.

Można tylko żałować, że więcej producentów MMORPG nie walczy z botami w ten sposób. Trzeba uderzać w samo serce, w samo źródło problemów, czyli w tym przypadku strony oferujące takie programy.

Świetna informacja, szczególnie przed premierą RS na Steamie (już za półtora tygodnia). Brawo Jagex!

Zagracie TUTAJ.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube