Dziś startuje Last Epoch – hack’n’slash przypominający Path of Exile!

Dodany przez guru około 5 lat temu
26 10864
Dziś startuje Last Epoch – hack’n’slash przypominający Path of Exile!

Już o tym kiedyś pisaliśmy, ale gry hack’n’slash przeżywają obecnie swój renesans. To już nie tylko Path of Exile, Diablo 3 i Grim Dawn, ale również Torchlight Frontiers, Guardians of Ember, Pagan Online czy nasz dzisiejszy bohater - Last Epoch. 

No właśnie, Last Epoch. Po kilku latach prac wreszcie doczekujemy się premiery na Steamie, który będzie również początkiem wersji beta. 

Jeśli chodzi o grafikę, rozgrywkę czy rozwój postaci, Last Epoch najbliżej do Path of Exile. Nie jest to jednak żadna kopia. Last Epoch posiada wiele unikatowych elementów, których nie znajdziemy w PoE czy innych tytułach. 

Zabawę zaczynamy jedną z pięciu bazowych postaci, które później zyskują kolejne specjalizacje. W sumie przygotowano aż 15 różnych klas!

Last Epoch będzie płatny. Dzisiaj zapłacicie 35 dolarów, ale podczas oficjalnej premiery (po zakończeniu bety) cena spadnie do 15 dolarów. 

Musimy też wspomnieć o braku opcji sieciowych. Tryb multiplayer/MMO zostanie wprowadzony w ciągu kilku najbliższych miesięcy („mid-beta”).

https://store.steampowered.com/app/899770/Last_Epoch/


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube