Dziś wieczorem startuje nowe trudniejsze Path of Exile!

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
5 8439
Dziś wieczorem startuje nowe trudniejsze Path of Exile!

Żegnaj Path of Exile, witaj Path of Nerfs.

To, co zobaczycie dzisiejszego wieczora będzie już innym Path of Exile. Trudniejszym, bardziej wymagającym, ale za to bliższym swoim korzeniom.

Grinding Gear Games doszło do wniosku, że przez te wszystkie lata stał się bardzo łatwy (może wręcz casualowy), a dodawanie contentu – który sam w sobie miał być ogromnym wyzwaniem – nie stanowił już dla weteranów produkcji żadnego problemu.

Nowozelandczycy musieli zareagować… no i zareagowali. “Expedition”, poza swoim motywem tematycznym (będziemy wysadzać pozostałości starego świata Wraeclast, szukać artefaktów i bawić się w hazard z NPC), wprowadza gruntowy nerf gry.

"Expedition to 30. wydanie Path of Exile od czasu zamkniętej bety. W prawie każdej aktualizacji zapewniamy nowe sposoby ulepszania postaci, skuteczniejsze umiejętności w użyciu oraz sposoby tworzenia lepszych i potężniejszych przedmiotów. Poziom mocy postaci wzrósł dziesięciokrotnie od czasu premiery. Począwszy od tego dodatku, pracujemy nad przywróceniem niektórych wyzwań, z których znane było Path of Exile."

Ujrzymy totalny rework Flasków, zmniejszenie poziomu mocy dla najpopularniejszych gemów (nawet o kilkadziesiąt procent), poprawę umiejętności służących do poruszania się, balans wielu unikatów, a poza tym ulepszenie potworków w Akcie 1, aby stanowiły jeszcze większe niebezpieczeństwo. 

To tylko początek, bo w przyszłych aktualizacjach – aż do premiery Path of Exile 2 – GGG będzie zwiększać poziom trudności dla reszty gry.

***

By tego było mało, “Expedition” wprowadza 19 nowych umiejętności, które mają namieszać w mecie Path of Exile i stać się nową opcją dla end-game'owych graczy. 

19 nowych umiejętności dla 19 subklas.

Nowy dodatek to oczywiście czas nowej ligi. Gracze PoE będą mogli rywalizować na czterech poziomach.

  • Expedition Standard
  • Expedition Hardcore
  • Expedition SSF (bez Party, bez handlu)
  • Expedition Hardcore SSF (bez Party, bez handlu, z jednym życiem)

Zabawę zaczynamy o godzinie 22:00 czasu polskiego. “Expedition” potrwa tyle, co zawsze, czyli mniej więcej trzy miesiące. 

Zagracie TUTAJ lub TUTAJ (Steam).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube