Dzisiaj debiutuje Sky Noon, czyli futurystyczny shooter z kowbojami

Ss 1446ffedc127013a7f4f16c51321de59e31aae86.1920x1080

Sky Noon to multiplayerowy shooter w którym będziemy chcieli wypchnąć przeciwnika z pola bitwy. Pole bitwy zawieszone zostało w powietrzu, co w pełni wykorzystujemy za pomocą butów rakietowych na parę, czy linek z hakiem.

Zamiast karabinów laserowych, czy bardziej realistycznych broni, mamy pistolety na skondensowane (sprężone) powietrze. Za pomocą takich „ładunków/pocisków” wypychamy rywala z mapy, w ten sposób go eliminując.

Produkcja do tej pory dostępna była na Steamie w formie Early Accessu. Z dniem dzisiejszym kończy się jednak jej etap Wczesnego Dostępu. Sky Noon otrzymuje aktualizację 1.0, która zwiastuje jej oficjalną premierę. Niestety, produkcja nie przeszła na Free-to-Play, w związku z tym jeśli jesteście nią zainteresowani, będziecie musieli zapłacić niecałe 54 złote.

Wraz z premierą gry, deweloperzy wprowadzili tryb „Money Bags”, gdzie gracze walczą na zasadach Free-for-All, zbierając monety na polu bitwy. Wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej pieniędzy, gdy czas się skończy.

Pojawiła się również nowa mapa do pojedynków, a do tego zaktualizowano Time Trial. Na koniec wspomnę o nowym systemie odblokowywania przedmiotów kosmetycznych, związanych z naszymi broniami.


Moim zdaniem

Niestety, tak jak zakładaliście, Sky Noon nie osiągnęło nie wiadomo jakiego sukcesu. Ba, śmiało można powiedzieć, że mimo dobrych opinii, projekt okazał się niewypałem – a przynajmniej patrząc po tłumach na serwerach.

Zobacz także

3 komentarzy