Dzisiaj w ArcheAge (Unchained): wielki dodatek i nowe serwery!

Dodany przez guru około 4 lata temu
7 4099
Dzisiaj w ArcheAge (Unchained): wielki dodatek i nowe serwery!

Najbardziej hejtowany MMORPG ostatnich tygodni?

ArcheAge Unchained, który wypuszcza dzisiaj PŁATNY dodatek aka DLC “Gardens of the Gods”, chociaż jeszcze niedawno Gamigo zaklinało się na wszystkie możliwe sposoby, że nie zapłacimy ani grosza za przyszłe rozszerzenie do gry.

Tyle są właśnie warte słowa deweloperów…

“Garden of the Gods” kosztuje od 16 dolarów do 60 dolarów (63 zł -235 zł) i oferuje następujące rzeczy (pełny patch-note): 

Całkiem nieźle, ale czy rzeczywiście jesteście w stanie zapłacić tyle pieniędzy za dodatek do TAKIEJ gry? Z całym szacunkiem, ale ArcheAge Unchained to nie World of Warcraft, Elder Scrolls Online czy Final Fantasy XIV.

Dobra informacja jest jednak taka, że wraz z premierą “Garden of the Gods” wystartują także nowe serwery. Każdy region AAU otrzyma po jednym “świeżym” świecie (z możliwością stworzenia wyłącznie jednego bohatera/bohaterki).

Europejski serwer zwie się “Crazzian”.


Paradoks całej sytuacji polega na tym, że ten sam dodatek wkracza dzisiaj do normalnego/darmowego ArcheAge (tak, oprócz Unchained istnieje stara wersja gry) całkowicie bezpłatnie.

Tylko, co to zmieni, jeśli lwia cześć fanów bawi się właśnie w ArcheAge: Unchained. Na starym AA zostały jakieś niedobitki, którym nie przeszkadza Pay2Wall i inne ograniczenia. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube