Early Accessowy Atlas przypłynie na Xbox One z cross-playem

Atlas grapeshot games

O Atlas było swojego czasu głośno, ale teraz słuch jakoś o tym tytule zaginął. Przeglądając forum gry nie mogę przestać odnosić wrażenia, że produkcja została totalnie zaniedbana przez deweloperów. Jakieś łatki się pojawiają, ale sandboksowa, survivalowa piracka gra od Grapeshot Games boryka się z wieloma problemami. Nie przeszkadza jej to w żaden sposób zawędrować na kolejną platformę.

Tym razem za cel obrano sobie Xbox One, w którego porcie zagości Atlas już 8 października. Co ciekawe, z pełni funkcjonalnym cross-playem z PC! Aż strach pomyśleć, czy okaże się to strzałem w dziesiątkę, czy totalna katastrofą.

Kto wie, może znów będziemy świadkami nalotu wielorybów oraz czołgów? Z drugiej strony może baza graczy odrodzi się i znów Atlas będzie mógł pochwalić się 60 tysiącami graczy, zamiast skromnych półtorej tysiąca, jak teraz (to i tak niezły wynik!). Przynajmniej według Steam Charts.

Co Wy z kolei sądzicie o tym tytule? Wzbudził wiele kontrowersji, ale część osób wciąż gra w Atlas. Może zatem wcale nie jest tak źle, jak to na forum malują?

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz