Eden Falling powraca po otrzymaniu ponad 1 miliona dolarów

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
1 2396
Eden Falling powraca po otrzymaniu ponad 1 miliona dolarów

Eden Falling powraca! Zakładam jednak,  że spora część z Was nie wie co powraca, skoro pewnie po raz pierwszy w ogóle słyszy o tym tytule. Spokojnie, nie jesteście sami – ja również nie mam pojęcia, czym jest Eden Falling. Okazuje się, że to „turn-based online RPG” o którym było głośniej w 2017 roku. Od tamtego czasu nastała jednak cisza radiowa i ślad po tej produkcji zaginął.

Deweloperzy informują jednak, że to nie koniec projektu, a wręcz odwrotnie! Przez cały ten czas pracowali nad Eden Falling i nawet udało im się wzbudził zainteresowanie inwestorów. Otrzymali od nich wkład w wysokości około 1,3 miliona dolarów. Pieniądze te mają zostać przeznaczone na rozbudowanie produkcji. Wśród nowości wspomniano rozwój systemu walki, ulepszenie AI, lepsze animacje, czy synchronizacja ruchu ust z tym, co postać mówi.

Eden Falling już niedługo pojawi się na Steamie w ramach Early Accessu, gdzie posiedzi około dwunastu miesięcy. Czas pokaże co z tego projektu wyniknie. Wybitnych sukcesów mu nie wróżę, ale kto wie? Może znajdzie swoje miejsce na rynku i zapełni pewną niszę?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube