Ekspansja Podziemi czeka naWas w Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
0 1641
Ekspansja Podziemi czeka naWas w Legends of Runeterra

Co czai się w odmętach najnowszego dodatku do Legends of Runeterra? W Ekspansji Podziemi pojawia się nowe słowo klucz – Obserwacja – a także 43 nowe karty, w tym trójka bohaterów – Ekko, Pyke i Rek’Sai.

Ekspansja Podziemi jest już na serwerach Legends of Runeterra, możecie zatem bez przeszkód korzystać z łakoci z tego rozszerzenia. Wszystkie nowe karty znajdziecie tutaj. Jeśli zaś chodzi o nowe słowo klucze to Obserwacja dodaje nowym stronniczym Obserwatorom +1|+0, gdziekolwiek by oni nie byli, o ile wyprowadzicie atak sojusznikiem, gdy jeden z nich Obserwuje na wierzchu waszej talii.

Niektórzy Obserwatorzy otrzymają potężne efekty dodatkowe, gdy obejmie ich aktywacja Obserwacji. Jeżeli macie zamiar wypróbować Obserwatorów, myślcie przyszłościowo: będziecie przecież musieli spoglądać w przyszłość, żeby odkryć, co znajduje się na wierzchu waszych talii i skutecznie z nich korzystać.

Poza tym dodano nowe wyzwanie – Pod Powierzchnią – aby zapoznać was z Obserwatorami i nowym słowem kluczem. Zaktualizowano również niektóre, stare karty. Zakres zmian zawarty w tej aktualizacji jest o wiele większy niż zakresy poprzednich aktualizacji na żywo. Można nawet rzec, że to mała rewolucja w Legends of Runeterra.

Ścieżki regionów Shurimy, Piltover i Zaun oraz Bilgewater rozszerzono o kolejne 4 poziomy, aby zbiegały się one z pojawianiem się kolejnych bohaterów z tych regionów. W tym patchu wprowadzono również dużą aktualizację prologu – części wędrówki nowych graczy, która rozpoczyna się po 4 pierwszych grach z samouczka i wprowadza ich do Legends of Runeterra, póki nie odblokują nagród ze ścieżek regionów.

Wraz z premierą Ekspansji Podziemi Riot dodaje do puli Ekspedycji siedem nowych archetypów, a wraz z nimi nowych bohaterów oraz strategie wyróżnione w tym dodatku. Nowe karty dodano również do już istniejących archetypów. Oprócz tego premie do pojawiania się wszystkich archetypów z Imperiów Wyniesionych i Strażników Starożytności zostały unormowane.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube