Elite Dangerous Odyssey - czyli nie musicie już czekać na Star Citizen!

2020 06 03 165553

News nadesłany przez użytkownika "endryju". Serdecznie dziękujemy!


Godzinę temu na kanale YouTube Elite Dangerous pojawił się trailer prezentujący dodatek, na który wszyscy czekali od lat. 

Frontier Developments w końcu wysłuchało błagania społeczności i zamierza dodać do gry możliwość poruszania się poza statkiem. Społeczność Reddit szybko zauważyła też równie wyczekiwane Atmosferical Landing. 

Niestety nie znamy dokładnej daty wprowadzenia Elite Dangerous Odyssey - wspomniano jedynie o początku 2021 roku. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od producentów. 

Czyżby Elite Dangerous miało prześcignąć Star Citizen'a?

Film poniżej jest jedynie re-uploadem, ponieważ oryginał jest już niedostępny. 


UPDATE: oryginalny filmik został przywrócony. Mleko się wylało, więc nie ma sensu już niczego ukrywać. 

"Zejdź z pokładu, dowódco i zostaw swój ślad w galaktyce w grze Elite Dangerous: Odyssey. Eksploruj odległe światy pieszo i rozszerzaj granice znanej przestrzeni. Bądź pierwszym, który odwiedzi unikalne planety, odkrywając ziemię nietkniętą od początku czasu. Elite Dangerous: Odyssey zaprasza cię do zostania prawdziwym pionierem".

Ja tylko dodam, że oprócz wspomnianych już nowości, Elite Dangerous Odyssey wprowadzi "social-huby", które będą miejscem spotkań, interakcji, werbowania załóg, zawierania sojuszy czy ulepszenia sprzętu. W grze pojawią się także... intensywne pierwszoosobowe walki. "Wyposaż swoją postać w szereg broni i sprzętu, a także koordynuj współpracę z członkami drużyny, aby opanować wielowarstwowe, głębokie, taktyczne środowisko". 

Śmichy-chichy, ale Elite Dangerous Odyssey rzeczywiście może zagrozić Star Citizen. A jeśli nie zagrozić, to przynajmniej wypełnić pozostały czas do oficjalnej premiery SC na rynku, co pewnie nie nastąpi zbyt szybko. 

https://elitedangerous.com/odyssey/

Zobacz także

19 komentarzy