Elite Dangerous Odyssey przez PC-ty nie pojawi się na konsolach za szybko

Elite dangerous odyssey 3

Odyssey to ostatni dodatek do Elite Dangerous, który miał być rewolucją. I w pewnym sensie nią jest – rewolucją jeśli chodzi o ilość błędów, słabą jakość oraz mnogość problemów. Gracze nie pozostawiają na deweloperach suchej nitki, punktując każdy problem ostatniego rozszerzenia. Miało być cudownie, a jest słabo (aby nie użyć gorszego słowa).

Zespół informuje, że Elite Dangerous Odyssey nie pojawi się w planowanym czasie na konsolach, bowiem ekipa musi naprawić problemy wersji na PC-ty. Przyznają, że rozszerzenie dalekie jest od stanu zadowalającego, dlatego koncentrują się na poprawkach. Z tego powodu wersja konsolowa będzie musiała poczekać. Jak długo? Nie wiadomo – nie podano żadnego terminu, nawet teoretycznego. Kiedy gra na PC będzie naprawiona, wtedy zaczniemy rozmawiać o konsolach.

Twórcy zaznaczają, że takie rozwiązanie pozwoli im uniknąć ewentualnych kłopotów właśnie na innych platformach. Wolą ulepszyć i dopracować jedną wersję, aby nie łatać tego samego również w innym miejscu. Ekipa zapewnia również, że gracze będą na bieżąco informowani o wszelakich poprawkach, aby wiedzieli, co w Elite Dangerous Odyssey zostało naprawione i w jakim aktualnie stanie jest gra/dodatek.

Deweloperzy proszą przy tym, aby krytykować ich produkt w sposób konstruktywny. Nikt bowiem niczego nie zyskuje na obelgach i toksyczności.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz