Elite Dangerous Odyssey startuje za mniej niż miesiąc. Żegnaj Star Citizen

Star

Nie będzie więcej opóźnień. Elite Dangerous Odyssey otrzymał właśnie oficjalną datę premiery.

To 19 maja!

Właśnie wtedy nowy dodatek, a raczej nowa/rewolucyjna wersja gry zadebiutuje na Steamie, Epic Games Store oraz Frontier Store.

Potwierdzenie TUTAJ.


Dzięki “Odyssey” nie będziemy już skazani na siedzenie – nawet setki godzin - w kokpicie własnego statku. Nowy dodatek pozwoli lądować na odległych planetach i przemierzać je pieszo, czyli z perspektywy pierwszej osoby. “Bądź pierwszą osobą stawiającą stopę na niezliczonych, niepowtarzalnych planetach, nieodkrytych od samego początku wieczności”.

Ale to nie wszystko. “W całej galaktyce pojawiają się centra społecznościowe, w których dowódcy mogą z powodzeniem planować kolejne posunięcia, zawierając sojusze, zamawiając usługi, a nawet korzystając z fachowych porad bardzo poszukiwanych inżynierów. Te dostępne dla wszystkich placówki ułatwiają także kupowanie i ulepszanie broni oraz ekwipunku, aby dopasować je idealnie do własnego stylu gry.

Elite Dangerous: Odyssey kosztuje ~140 zł. Doliczcie do tego cenę podstawki, jeśli jeszcze jej nie macie (a pewnie macie, bo swego czasu rozdawano darmowe egzemplarze). 

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz