Elyon – Koreańczycy dostali największego MMORPG tego roku!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
5 4709
Elyon – Koreańczycy dostali największego MMORPG tego roku!

Rok 2020 niekoniecznie musimy spisywać na straty. W Korei Południowej wystartował właśnie Elyon (dawny Ascent: Infinite Realm) – wielki wysokobudżetowy (ponad 50 mln dolarów) MMORPG od twórców TERA Online oraz PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Jeśli chodzi o jego rozmiar, oprawę graficzną, oferowany content, unikatowość (np. customizacja umiejętności) oraz oczekiwania, to śmiało możemy uznawać Elyon za największą premierę MMORPG w tym roku.

VPN-y w dłoń. Portfele także, bo Elyon działa w systemie Buy-To-Play. W tej części świata taki model biznesowy jest absolutną rzadkością, więc to musi być ponadprzeciętna gra. Cena gry zaczyna się od 10 dolarów.

Zainteresowanych zapraszamy TUTAJ.

***

Co z globalną/anglojęzyczną wersją? W tym przypadku także mamy dobre informacje. Wczoraj wystartowała nowa oficjalna witryna Elyon USA/EU…

https://elyon.playkakaogames.com/

… z której dowiemy się o fabule gry, dostępnych rasach, klasach postaci, systemach gry oraz innych rzeczach.

Elyon wyjdzie u nas w 2021 roku. Wiemy, że wydawcą zostało Kakao Games (firma od Black Desert Online). Nie wiemy jednak, jaki model płatności przyjmie nasz Elyon – czy pójdzie śladem Koreańczyków, czy jednak zostanie przekształcony na Free2Play. Osobiście wolałbym chyba B2P, choć i tak wszystko będzie zależeć od zawartości Item Shopu.

Czekamy na szczegóły.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube