Elyon pokazuje system walki oraz efektowne umiejętności

Eeeeeeeeee

Kakao Games wypuściło nowy filmik, a na nim coś, co może was zainteresować.

Sześciominutowy materiał prezentuje system walki, system umiejętności, no i wszystko, co jest z tym związane.

Walka w Elyon posiada kilka smaczków np. Artifact System. Będzie to specjalna opcja pozwalająca zmieniać/przekształcać nasze umiejętności, dzięki czemu dwie z pozoru takie same klasy będą mogły posiadać zupełnie inne zdolności. Przykład? Do magicznej zdolności będziemy mogli dodać różne żywioły lub zwiększyć promień AoE. "Niektóre opcje mogą mieć negatywne skutki uboczne, takie jak wydłużenie czasu odnowienia, ale robi się to ze względu na równowagę".

W Elyon będzie też istnieć runy oraz inne możliwości "customizacji" umiejętności. "Po włożeniu określonej liczby kamieni runicznych można użyć talentów runicznych. Pozwalają one odkryć dodatkowe umiejętności, zwiększyć obrażenia niektórych umiejętności i otrzymać różnego rodzaju bonusy w zależności od koloru zestawu. System jest bardzo rozbudowany, więc gdy naprawdę się zaangażujemy, możesz uzyskać naprawdę wyjątkową postać".

Warto również wspomnieć, że klasy dzielą się na tankujące, supoortujące, no i takie, które zadają obrażenia. Tankerzy ubierają ciężkie zbroje, Assassyni oraz Archerzy lekkie zbroje, a Magicy (i Healerzy) materiałowe szmatki. Pod tym względem Elyon nie różni się od typowych MMORPG-ów.


Całość wygląda jednak apetycznie i Elyon naprawdę może mocno namieszać na rynku. Gra startuje w Korei Południowej 10 grudnia, u nas pojawi się w następnym roku.

Zobacz także

13 komentarzy