Embers Adrift znacząco obniżył cenę gry (permanentnie)

Dodany przez guru ponad rok temu
3 3239
Embers Adrift znacząco obniżył cenę gry (permanentnie)

Twórcy Embers Adrift chcą trafić do większej ilości osób, dlatego zdecydowano się na znaczącą obniżkę ceny gry. I chodzi tutaj zarówno o cenę egzemplarza, jak i cenę miesięcznego abonamentu.

(Embers Adrift działa w modelu B2P + P2P).

Zamiast 40 dolarów za egzemplarz, zapłacicie teraz 30 dolarów. A zamiast 15 dolarów za subskrypcję, zapłacicie teraz 10 dolarów.

Dlaczego zdecydowano się na taki krok?

Rynek MMO jest pełen subskrypcji, cash shopów, pay to win i innych form monetyzacji. Embers Adrift ma tylko jeden model monetyzacji – jednorazowy zakup, który obejmuje miesiąc gry, a następnie subskrypcję. Uważamy, że jest to ważna opcja na rynku gier MMO, którą gracze powinni mieć do dyspozycji.

Wierzymy w budowanie relacji między naszymi graczami a naszym Studio, a model oparty wyłącznie na subskrypcji jest dla nas najlepszym sposobem na to. Studio jest wspierane przez subskrypcje graczy, dzięki czemu możemy z kolei skupić się na dostarczaniu naszym graczom większej ilości uwielbianej przez nich zawartości zamiast prowadzenia cyfrowego sklepu.

Zamierzamy nadal oferować Embers Adrift w modelu „zakup + subskrypcja”. Wiemy, że gracze mają wiele możliwości wyboru w środowisku MMO i z tego powodu zdecydowaliśmy się obniżyć cenę subskrypcji Embers Adrift do 9,99 USD miesięcznie. jednocześnie unikając innych form zarabiania w naszej grze. Dodamy również możliwość kupowania przez graczy czasu gry dla innych, a także obniżymy cenę gry z góry 29,99 USD do odwołania.

Embers Adrift to nowy MMORPG (wystartował pod koniec 2022 roku), ze światem low-fantasy, brakiem PvP,  rozgrywką nastawioną na granie w grupie, systemem walki typu tab-target (z defensywnym i ofensywnym celowaniem), cyklami dnia i nocy, które wpływają na świat i zachowanie otoczenia, konsekwencjami wyborów oraz unikalnej mechanice kary „śmierci”.

Oficjalna strona


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube