Enlisted uruchomiło zamknięte testy Bitwy o Berlin podczas otwartej bety

Enlisted dostępne jest aktualnie w otwartej becie dla wszystkich zainteresowanych. Tytuł ten zbiera całkiem niezłe opinie, więc jeśli chcecie postrzelać do innych graczy oraz botów w klimatach II wojny światowej to wskakujcie do zabawy.

Niemniej, jeśli chcecie sprawdzić najnowszą kampanię, Bitwę o Berlin, to będziecie musieli zapłacić. Otóż o ile Enlisted dostępne jest w otwarte becie, tak uruchomiło nową kampanię w zamkniętych testach. Dostęp do nich mają osoby, które wsparły projekt podczas akcji crowdfundingowej.

Podczas Bitwy o Berlin gracze podzielą się na wojska ZSSR oraz niemieckie siły, walczące w Berlinie w roku 1945. Deweloperzy obiecali historyczne fragmenty, które faktycznie miały miejsce podczas tamtego wydarzenia. Nie zabraknie również nowych broni i pojazdów z okresu II wojny światowej, a także nowej mechaniki bagnetów.

Jeśli nie wsparliście Enlisted, a bardzo chcecie już wziąć udział w Bitwie o Berlin to deweloperzy przygotowali specjalną paczkę dla zainteresowanych. Normalnie kosztuje niecałe 65 euro, ale teraz nabędziecie go za nieco ponad 50 euro. Daje on dostęp nie tylko do nowej kampanii, ale zapewnia również dwa specjalne oddziały (po jednym dla Rosjan i Niemców), a do tego bronie: PPD-40 DSZ i MP 40/1. No i oczywiście 600 sztuk złota.

Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Zobacz także

13 komentarzy