Escalation nadchodzi do PlanetSide 2 – spora aktualizacją jeszcze w tym miesiącu!

922

Twórcy PlanetSide 2 twierdzą, że społeczność gry będzie zadowolona z aktualizacji Escalation, która pojawi się na serwerach już 19 lutego. Wprowadzić ma szereg zmian i nowości, przekładających się na jakość i przyjemność płynącą z rozrywki. Na co takiego możemy liczyć?

Zmiany w Outfit system, który otrzyma nową zawartość, koncentrującą się na gameplayowych aspektach. Aby nie być gołosłownym, twórcy deklarują, że na polu bitwy pojawi się Bastion Fleet Carrier. Każdy Outfit będzie miał dostęp do własnego Bastionu, którego przywołamy do walki, kiedy ten uzupełni paliwo oraz amunicję.

Bastion Fleet Carrier będzie mógł ranić wrogów z dalekiej odległości, ale posłuży również za powietrzny transport dla naszych Outfitów. Pozbycie się takiego kolosa z niebios będzie wymagało sporej koordynacji. Do tego będzie można przywołać tytułowe „planetside”, będące sporym zagrożeniem! Spokojnie, Bastion Fleet Carrier będą również ograniczone – aktywowanie statku również nie będzie łatwe, a do tego każde imperium będzie mogło mieć tylko jedną, taką machinę aktywną w danym momencie.

War Assets z kolei to nowe narzędzie dla Outfits, koncentrujące się na strategicznych aspektach zabawy. Przejmując bazy zbieramy surowce potrzebne do ich utworzenia. Warto będzie się starać, bowiem użycie jednego z War Assets może odwrócić bieg bitwy – specjalna tarcza, blokująca pociski, zrzut pojazdów, czy Orbital Strike.

Poza tym zapowiedziano Outfit Wars, osobisty system progresji oraz Sanctuary, będące socjalną przestrzenią dla graczy z każdego imperium. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

2 komentarzy