Escape from Tarkov Arena będzie samodzielnym tytułem

Dodany przez PefriX 6 miesięcy temu
11 2367
Escape from Tarkov Arena będzie samodzielnym tytułem

Escape from Tarkov to niezwykle specyficzna produkcja, która „wyznaczyła swój własny gatunek” (na siłę można znaleźć inne, starsze gry tego typu, ale to Tarkov jest kojarzony z taką zabawą). Nie brakuje naśladowców, jak zmienione The Cycle czy dedykowany tryb w Battlefield 2042, którzy również próbują swoich sił z taką rozgrywką. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy zamierzają siedzieć obojętnie – teraz poinformowali, że szykują Escape from Tarkov Arena. Cóż to takiego?

Escape from Tarkov Arena to spin-off, będący również zupełnie osobnym tytułem względem oryginału. Tryb arenowy ewoluował i rozwinie się do samodzielnego gry, koncentrującej się na walce w stylu gladiatorów – porywalizujemy na arenach w mieście Tarkov. Nie mylcie jednak rozgrywki z trybem deathmatch, bowiem Arena zaoferuje zarówno PvP, jak i PvE. Dostaniemy również system progresji z odblokowywanym sprzętem oraz broniami. Mecze mają być bardziej skoncentrowane i dynamiczne, ale nie pozbawione hardkorowości oryginału. A co z samymi graczami Escape from Tarkov?

Na nich czeka największa niespodzianka, bowiem możliwość pogrania swoimi postaciami w Escape from Tarkov Arena! Posiadacze paczki Edge of Darkness (kosztuje 140 dolarów) otrzymają darmowy dostęp do spin-offu. Dla wszystkich innych posiadaczy Escape from Tarkov, Arena będzie możliwa do dokupienia, jako DLC. Kto nie ma gry, ten będzie musiał nabyć Escape from Tarkov Arena, jak samodzielny tytuł.

Ceny Escape from Tarkov Arena nie znamy. Daty premiery również. Testy zapowiedziane zostały na tegoroczną jesień.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube