Eternal Magic to „nowe MMO” z konkursami piękności dla płci pięknej

Bg wellcome

Uwaga, uruchamiam CHIŃSKI CRAP ALERT!

Jeśli zastanawialiście się, dlaczego w tytule widnieje „nowe MMO” to już tłumaczę. Otóż o Eternal Magic słyszeliśmy już w 2016 roku. Nasz niezawodny guru pisał o tym tytule o którym potem słuch zaginął. Niemniej już te trzy lata temu zwrócił uwagę, że Eternal Magic wygląda jak produkcja z 2008-2012 roku. I takie coś otrzymamy w 2019 roku.

Aby nie być uprzedzonym, za Eternal Magic odpowiada ekipa Duoyi, a jej wydawcą jest 101XP. Produkcja spod ich ręki wyjdzie w modelu Free-to-Play i jak możemy przeczytać na stronie głównej projektu, zaoferuje „bitwy dla 80 graczy, tryb MOBA, PvP oraz housing”. Znaczy, wszystko to, co tygryski lubią najbardziej?

Co zaś się tyczy systemu walki, będzie to coś więcej niż TAB-target, ale nie do końca action combat. Mamy mieć możliwość łączenia ataków w kombinacje oraz relatywnie niskie czasy odnowienia zdolności. Klasy postaci? Knight, Mage, Assassin, Priest, Spellblade oraz Gunslinger. Każda klasa może zostać dopasowana do jednego z pięciu stylów walki – cokolwiek to znaczy. Wiem tylko, że każda klasa będzie miała pięć kategorii umiejętności: Specialty, Basic skills, Runic skills, Card to play, Passive skills.

Co dalej? Kobiece postacie będą mogły wziąć udział w konkursie piękności. Gracze będą głosowali na najpiękniejszą postać, a ta w nagrodę otrzyma swój własny pomnik w stolicy. Nietypowe? Owszem. Potrzebne? Niekoniecznie.

Testy beta Eternal Magic rozpoczną się już niedługo. W dalszym planie są otwarte testy dla wszystkich, a potem premiera. Z tym wszystkim deweloperzy chcą się wyrobić do końca 2019 roku. Zainteresowanych odsyłam na stronę gry.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz