Evercore Heroes rusza z kolejnymi testami. Nowe "MMO" byłych twórców LoL-a

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
0 3414
Evercore Heroes rusza z kolejnymi testami. Nowe "MMO" byłych twórców LoL-a

Po dwóch miesiącach przerwy Evercore Heroes (dawne Project V) rusza z kolejnymi Alfa Testami. Sesja odbędzie się w dniach 15-16 grudnia, czyli w najbliższy czwartek i piątek.

Dostęp do gry otrzyma limitowana część użytkowników, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie (TUTAJ). Rekrutacja jest cały czas otwarta, więc… powodzenia.

Testy są objęte NDA, więc jest absolutny zakaz publikowania materiałów czy nawet dzielenia się wrażeniami.

Evercore Heroes to połączenie MOBY z MMO. “Konkurencyjna gra PVE, w której gracze rywalizują, aby udowodnić, że są najlepszą drużyną bohaterów na świecie. Osadzona w bogatym świecie science fiction o nazwie Lumerea, gra otwiera nowe możliwości, łącząc w czasie rzeczywistym, opartą na umiejętnościach grę zespołową i akcję MOBA z przygodą kooperacyjnych lochów MMO”.

W Evercore Heroes cztery czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą jednocześnie w zupełnie nowym trybie PVE opartym na sesjach. Aby wygrać, gracze muszą wzmocnić swoich bohaterów, naładować Evercore i pokonać niebezpiecznego bossa.

Za grę odpowiada Vela Games – studio złożone w większości z byłych pracowników Riot Games, którzy przez lata tworzyli League of Legends. To z resztą widać po stylistyce Evercore Heroes.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube